poniedziałek, 6 stycznia 2014

Kartka z notatnika projektanta

Tak bym nazwała tą bluzkę. Uszyłam prosty top z satyny z lycrą i przyozdobiłam go takim rysunkiem jakie tworzę na co dzień i śmiem nazywać projektami ubrań :-)
Pomysł na taki wzór na koszulce podsunęła mi serdeczna koleżanka Ania. Powiedziała, że fajnie byłoby gdybym zrobiła koszulkę z takim właśnie rysunkiem, przedstawiającym jakiś projekt ubioru. Pomyślałyśmy o nadrukowaniu mojego rysunku na t-shirt i po chwili już błądziłyśmy marzeniami po naszym przyszłym imperium koszulek z nadrukiem projektu, które sprzedawałyby się na całym świecie a my zarabiałybyśmy na tym krocie i jeszcze stałybyśmy się przy okazji sławne, hahaha :-)
Wracając do rzeczywistości, powstała jak na razie jedna, próbna koszulka, z namalowanym ręcznie projektem ubrania na lato 2014 z mojej kolekcji RTW.  Kolekcja póki co istnieje tylko w mojej głowie:-)
Ramiona i boki wykończyłam ściegiem krytym ale szytym na prawą stronę.


Dekolt wykończyłam odszyciem, bo satynie to się po prostu należy :-)


2 komentarze:

  1. ale wykombinowałyście - nie ma co - projektantki pełną gębą ;) bardzo ładna bluzka... sama bym w takiej wystąpiła latem... :) rozważcie swój pomysł na drogę do sławy i kariery... bo coś jest w tym projekcie :)

    OdpowiedzUsuń