środa, 20 listopada 2013

Ostatnio mam mało czasu na szycie dla siebie i na blogowanie w ogóle, ale tak się jakoś stęskniłam za blogiem, że postanowiłam po raz pierwszy tak po prostu napisać co u mnie słychać. A nuż, widelec kogoś to obejdzie :-)
Przez ostatnie tygodnie zajmowałam się pracowicie szyciem pewnej kreacji na konkurs i nawiasem mówiąc nieźle się przy tym nasiedziałam, był ból pleców i pokłute paluchy a na koniec to już nie mogłam patrzeć na maszynę. Nie mogę Wam jednak na razie zaprezentować tej kreacji, chociaż strasznie bym chciała, ponieważ wraz z podpisaniem regulaminu konkursowego przeniosłam na organizatora prawa do wykorzystywania wizerunku tego projektu. Dopiero jak dowiem się w jakim zakresie mogę dysponować moimi zdjęciami, to mam nadzieję że coś pokażę :-) Tym czasem czekam na finał konkursu, który odbędzie się już przyszły piątek.
Tymczasem, zmęczona trochę szyciem, nadrabiam zaległości w rysowaniu i tu już mogę coś podrzucić do pooglądania, co niniejszym czynię :-)
Pozdrawiam Was serdecznie i trzymajcie kciuki za konkurs!
PS
Więcej moich rysunków, tudzież projektów (choć to za duże słowo jak na te moje bohomazy) możecie obejrzeć na www.kingawierzbicka.virb.com


5 komentarzy:

 1. Drugi projekt zainteresował mnie bardzo swoją oryginalnością! :-)
  Generalnie bardzo podobają mi się Twoje projekty, bo są dla ludzi, do noszenia, a nie tylko do oglądania ;-)
  Kurtka męska jest też bardzo interesująca :-)
  Trzymam kciuki za Twój konkurs i mam nadzieję, że będziesz mogła nam pokazać co uszyłaś, bo narobiłaś smaczka! ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. zdolna jestes, kombinezon i drugi projekt przypaly mi do gustu, ale ta meska kurtka tez jest urodziwa, i potem sama tworzysz wykroj?? Trzymam kciuki za udany konkurs

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, gdy już chcę uszyć to co zaprojektuję to wykrój robię sama ale nie od zera, bo aż tyle to jeszcze nie umiem, najczęściej kompiluję sprawdzone już i wykorzystane wcześniej wykroje. Wykroje burdy bardzo w tym pomagają :-) Ale to nic wstydliwego że się ich używa, nawet sam Lagerfeld przyznał się kiedyś w wywiadzie że zdarzało mu się użyć wykrojów burdy, która nawiazem mówiąc była jego dobrą przyjaciółką :-)

   Usuń
 3. Życzę Ci wygranej w konkursie. Przejrzałam Twoje projekty i bardzo mnie zainteresowały. Widać, że masz duże zdolności także do projektowania. Serdecznie pozdrawiam.
  http://balakier-style.pl/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za miłe słowa, również pozdrawiam :-)

   Usuń